Angielski, kursy dla firm - logo
O NAS OFERTA JĘZYKI I POZIOMY CENNIK METODA REFERENCJE LEKTORZY TŁUMACZENIA

Lektorzy


Magda Michalska

angielski

Hobby i zawód zarazem: jezyki obce. Zainteresowana całym światem dookoła, zwłaszcza podróżami. Kraj w którym chciałaby zniknąć na pare miesięcy to Włochy. W wolnym czasie uprawia sport i zaczytuje się w powieściach grozy. Uwielbia musicale i muzykę rockową.


Asia Bogusławska

angielski angielski

Moim hobby jest amerykańska odmiana języka angielskiego. Kocham Kanadę za jej piękne krajobrazy, wielokulturowość i otwartość. Marzę o tym, aby tam chociaż na kilka lat zamieszkać.
Słucham przede wszystkim muzyki rockowej, szczególnie uwielbiam trio The Tea Party, ale też nie pogardzę muzyką elektroniczną (tutaj faworytami są Thievery Corporation i Royksopp). Ponadto lubię klasykę rocka, Johna Mayera i ostatni album Madonny ("Confessions on a dancefloor").
Czytam z kolei przede wszystkim Stephena Kinga. Do kina wybieram się całkiem często, szczególnie jeśli leci film z Brendanem Fraserem, którymś z aktorów obsady amerykańskiego "The Office" (kocham ten serial), lub najnowsza część przygód Spider-mana ;-).


Iwona Śmierzchalska

angielski

Iwona Śmierzchalska, ukończyłam studia pedagogiczne na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim na kierunku Edukacja Administracyjno-Menadżerska oraz Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Gdańsku. Na swoim koncie mam również semestr na Uniwersytecie w Halmstad w Szwecji oraz AlphaBeta w Sydeny w Australii. Obecnie oprócz nauczania języka angielskiego zajmuję się fotografią ślubną, która jest moją wielką pasją oraz wychowuję milusińskiego 2-letniego synka Konstantego. Cała moja rodzinka uwielbia podróżować stąd co roku próbujemy odkryć jakieś ciekawe miejsca - ostatnia nasza podróż odbyła się do Albanii


Alicja Dżuryk

angielski

Moją pasją jest nauka języków obcych, w szczególności języka angielskiego i francuskiego. Uwielbiam Francję wraz z jej bogatą kulturą, wspaniałymi zabytkami, pyszną kuchnią i różnorodnością etniczną. Uczę się również języka włoskiego, a w przyszłości planuję też naukę hiszpańskiego. Moim hobby są aktywne podróże, zwłaszcza do egzotycznych krajów. Fascynują mnie inne kultury i tradycje. Moim marzeniem jest podróż do Japonii. Poza tym uwielbiam kino i teatr. Zimą najchętniej wyjeżdżam na narty. Praca w szkole daje mi możliwość poznania wielu nowych, ciekawych ludzi. Daje mi też ogromną satysfakcję, ponieważ dzięki niej mogę podzielić się moją wiedzą z uczniami, mam też nadzieję że „zarażę” ich swoją pasją do Francji i języka francuskiego.


Anna Piasecka

hiszpański

Moja przygoda z językiem hiszpańskim zaczęła sie kilka lat temu i trwa do dziś z niegasnącą intensywnością, taką, którą potrafi wzbudzić tylko jedna wartość w życiu - miłość. To miłość jest siłą, która otwiera drzwi i pokonuje wszelkie bariery, te fizyczne i te troszkę mniej ;)
I to miłość pokazała mi, że w życiu można wszystko, jeśli tylko się bardzo chce.
Mam nadzieję, że moją pasją uda mi się zarazić także innych :).
Rzeczą, bez której również nie potrafię żyć są niewątpliwie podróże, te bliższe i te dalsze:)
A tak bliżej ziemii i na codzień, poza hiszpańskim, moje życie związane jest z medycyną. Nic nie brzmi tak pięknie jak medycyna po hiszpańsku, czego w pewnym momencie dane mi było doświadczyć w Hiszpanii :)
Uwielbiam także dobrą kawę i dobre jedzenie w dobrym towarzystwie:)


Natalia Jażdżewska

hiszpański

Dużo uśmiechu i pozytywnej energii – to mój przepis na zajęcia. Staram się, żeby uczniowie czuli się swobodnie i pewnie, by nie krępowali się mówić już od samego początku. Godziny spędzone na moich lekcjach to przede wszystkim rozmowy o zainteresowaniach, podróżach, ciekawostkach… stymulowane przeróżnymi materiałami. Musi być ciekawie i dynamicznie, jak również efektywnie! Prywatnie interesuję się sztuką filmową i teatrem, co sprawia, że na zajęciach angażuję uczniów w zadania aktorskie : ) Rzetelnie się przygotowuję i tego samego wymagam. Ponadto uwielbiam spontaniczne wyjazdy, język hiszpański i zdrową kuchnię, a marzę o podróży do Peru.


Monika Reichel

angielski

Filologie angielską ukończyłam w Łodzi w 2006 roku. Angielski jest moją pasją od szkoły średniej. W Anglii , w Leeds zrobiłam międzynarodowy kurs dla lektorów języka angielskiego tzw. TESOL. Póżniej przyszło zainteresowanie innymi językami i zdobywanie dodatkowych kwalifikacji. Mieszkałam w Anglii i Niemczech, jednak nie ma jak w domu dlatego w końcu wróciłam do Polski, do ukochanego Gdańska. Nie samymi językami człowiek żyje, stąd salsa i podróże czynią mnie tą która lives it up.


Agnieszka Szymańska

angielski

Języki angielski i niemiecki to dla mnie sposób na poznawanie świata i moje hobby. Staram się zarazić moich uczniów pasją odkrywania tych tak od siebie różnych, ale jakże podobnych języków. Dużo radości daje mi kontakt z ludźmi. U innych cenię pracowitość i wytrwałość w dążeniu do celu. W wolnych chwilach czytam ukochane kryminały Agathy Christie.
Katarzyna Klapczyńska

angielski

Z językiem angielskim zetknęłam się będąc jeszcze dzieckiem i wkrótce stał się on moją pasją. Staram się zarazić nią moich uczniów. Pracując z ludźmi spełniam się, każdy ich sukces staje się moim sukcesem. Zarówno nieśmiałe 'My name is...' wypowiedziane przez 4-latka, jak i rozbudowane wypowiedzi starszych uczniów dodają mi sił do działania.
Kolejną moją pasją są podróże. Na razie odwiedzam kraje europejskie i jak dotąd Włochy a w szczególności Rzym są miejscem do którego chciałabym bezustannie wracać, lecz moim marzeniem jest nurkowanie w australijskiej Wielkiej Rafie Koralowej, mam nadzieję, że uda mi się je zrealizować.


J. Wrycza

niemiecki

Kiedyś język niemiecki zafascynował mnie swą logiczną składnią i "słownymi tasiemcami". Później przyszedł czas na nieme filmy Friedricha Murnaua, piosenki Marleny Dietrich czy powieści Guntera Grassa. Mam nadzieję, że uda mi się moją pasją zarazić także i tych, którzy uważają, że niemiecki jest "twardy" i mało dźwięczny.
Wolne chwile najczęściej spędzam twórczo przy... komputerowej klawiaturze. Piszę artykuły naukowe dotyczące roli literatury i komunikacji w Sieci oraz wykorzystania Internetu w nauczaniu języków obcych, a także opowiadania i scenariusze przedstawień teatralnych. W przyszłości chciałabym pisać książki.


Kolejni lektorzy wkrótceStrefa Klienta

Login:

Hasło:

Nie pamiętam hasłaKurs językowy dla firm

Kontakt z doradcą klienta:

Kinga Kreft
telefon: 500 215 045
biuro@kursyfirmowe.com.plNazwa spółki:
Ambit Licznerski i Walder Sp.j.

Siedziba główna:
ul. Płk. Dąbka 21/2
81-107 Gdynia

NIP: 958-159-70-49
KRS: 0000311617English and other flags

Ambit Centrum Edukacyjne    tel. 500 215 045     biuro@kursyfirmowe.com.pl
Nordea Bank Polska 92 1440 1026 0000 0000 0814 4718